Çalışma Saatleri : 07:00 - 21:00
  • Her Zaman Güvenilir Hizmet

Aynı Gün Servis

Yetkili Servis merkezimiz müşterilerinze Malatya’da “uygun fiyatla onarım” hizmetinden yararlanabileceklerini garanti ediyor. Bizi seçen tüm müşterilerimize sonsuz teşekkürler!
Beyaz Eşyanız mı arızalandı? Malatya Yetkili Servisi Telefon Numarasını hemen buradan arayarak Garantili Teknik Servisimizden yararlanabilirsiniz. 04225049444

Tüm Markaları en hızlı şekilde tamir eden kaliteli ve uygun  hizmet anlayışı ile hareket ederek bölgedeki diğer servisler içinde ön plana çıkmayı başarmıştır. Hizmet anlayışımız :

  • 1 Yıl Parça garantili hizmet
  • Uygun Fiyat
  • Hıza önem veren
  • 7/24 Müşteri Hizmetleri
  • Alanında Uzman Ekip ile yerinde müdahale eden  bir Malatya Beyaz Eşya Servisidir.

Servisimiz bugün siz değerli müşterilerimiz sayesinde başarılarını her geçen gün arttırmakta ve Malatya’da tüm ilçelere 7/24 teknik destek sunarak günlük servis kapasitesini fazlalaştırmaktadır.

Malatya Yetkili Servisini arayarak bilgi edinebilir ve dilerseniz web sitemizden servis kaydı oluşturarak 1 Yıl Garanti , Uygun Fiyat Seçeneği ve 7/24 Teknik Destek gibi avantajlardan faydalanabilirsiniz.

 

Malatya Bölge Servisi Olarak Tüm İlçelere Hizmet Vermekteyiz

Beyaz Eşya Servis Malatya teknik servis ekibimiz ile Malatya ve tüm ilçelerine aynı gün yerinde  hizmet vermekteyiz. Bulunduğunuz il ve ilçelerden web sitemizden Malatya beyaz eşya servisi telefon numarasını arayarak veya sitemizde bulunan online servis kaydını oluşturarak randevu alabilirsiniz.

 

Malatya Beyaz Eşya Servisi olarak Dinamik bir ekip çalışması ve sürekli yenilik peşinde koşan girişimci ruh ve cesaretle yaratıcı çözümlerimizi aktarabileceğimiz bilgi birikimine, kararlılığa sahibiz. Firmamız alanında en büyük firmalardan biridir.

Malatya Beyaz Eşya Servisi Telefon Numarası Nedir ?

7/24 çalışan uzman müşteri temsilcilerimiz ile Malatya Beyaz Eşya Tamircisi servisimize her zaman ulaşabilirsiniz. Aynı gün yerinde profesyonel hizmet alabileceğiniz uzman teknik kadromuz ve donanımlı  araçlarımızla  hizmet vermekten mutluluk duyarız. Hemen bizleri arayarak randevu oluşturabilirsiniz. 

Malatya için lokal telefon numarası olan 0422 504 94 44 numaralı numaramızdan Malatya Arçelik, Altus, Ariston, Bosch, Profilo, Samsung, Siemens, Vestel Servisleri ile iletişime geçebilir bulunduğunuz konum için aynı gün profesyonel ekiplerimiz eşliğinde teknik servis talep edebilirsiniz.

 

 

Bizi Arayın