Çalışma Saatleri : 07:00 - 21:00
  • Her Zaman Güvenilir Hizmet

Malatya Beyaz Eşya Servisi

Malatya Beyaz eşya servisi uzman ekibimiz ile evinizde yada iş yeriniz de  yaşanan sorunlara aynı saatte müdahale ederek sorunlarınızı çözmektedir.Dayanıklı ev eşyaları konseptinde mutlaka başarılı bir bakım ve onarım servisine ihtiyaç duyulur. Bu noktada firmamızın sizlere arayışı içerisinde olduğunuz profesyonel beyaz eşya teknik servisi hizmetlerini sunduğunu gururla ifade etmek isteriz. 

Dilerseniz sayfamızda daha önce gerçekleştirmiş olduğumuz birbirinden başarılı çalışmaları inceleyebilir ve fikir edinebilirsiniz. Şimdi daha fazla bekletmeden hemen hizmet çeşitlerimiz arasında neler olduğu ve ne gibi çalışmalar yapıyoruz noktasında sizleri aydınlatalım.

Malatya Beyaz Eşya Tamircisi olarak

  1. Arçelik servis
  2. Vestel servis
  3. Profilo servis
  4. Siemens servis
  5. Bosch servis
  6. Samsung servis
  7. Ariston servis
  8. Altus servisi markalara hizmet vermekteyiz

Malatya Beyaz Servisi Olarak

Beyaz Eşyaların Önemi Nedir ?

Beyaz eşyalar evlerde herkesin kullandığı ve oldukça ergonomik olan aletlerdir. Her evin olmazsa olmaz parçalarındandır. Bu cihazlar olmadan ev işleri yapabilmek mümkün olmamaktadır. Bu makinelerin bakımları ciddi olduğu gibi tamirlerini yapacak olan hizmetler de oldukça önemlidir.

Günlük kullanımdaki cihazlarınızın arızalarının bir kısmı, kullanma kılavuzunu okumayan kullanıcı hatalarından dolayı oluşmaktadır. Bu nedenle hangi marka olursa olsun cihazlarınızı kullanmadan önce kullanma kılavuzunu detaylı şekilde okumak cihazınızı korur.

Beyaz Eşya Servisi Malatya’da Nasıl Çalışıyor?

Profesyonel anlamda hizmet veren uzman ekibimiz ile firmamız gün içerisinde ve garantili hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Konusunda uzman personeli ve evde malatya beyaz eşya tamir hizmeti ile ürünler için gerekli olan yedek parçayı müşterinin olduğu yerde değiştirmekte, gerekli tüm teknik desteği evde vermektedir. Bu sayede ürün günlerce serviste beklememektedir ve kullanıcılarımızın işleri aksamamaktadır. Tüm bu cihazların montajı, bakımı ve arıza durumunda tamiratını yapan, Malatya’da  hizmeti veren tüm  grubundaki ürünlerin tamiratı ile ilgilenmektedir.  

Firmamız eşsiz yedek parça deposu ile de müşterilerini hiç bekletmeden ve mağduriyet yaşatmadan tamirat işlemlerini kısa zaman dilimlerinde sonlandırmaktadır.  Bu  hizmet ciddi bir iştir bu sebeple büyük sorumluluk ister işimizi bu bilinçle yapıyoruz ekiplerimizi alanında gerekli bilgi beceri ve donanıma sahip uluslar arası yeterlilik belgesine sahip çalışma arkadaşlarından oluşturuyoruz.

Ayrıca uzman personellerimiz, müşterinin adresinde ürünlere bakım ve onarım hizmeti de vermektedir. Bulunduğunuz il ve ilçelerden web sitemizden talep oluşturarak veya irtibat telefonlarımızı arayarak randevu yolu ile kaydı oluşturabilirsiniz.

Sizler de biliyorsunuz ki Malatya beyaz eşya servisi adı altında bir çok firma mevcuttur, bizler müşterilerimizin öncelikle bizden memnun kalmasını ve kaliteyi önemsemekteyiz. Müşterilerimiz ile bir aile olmayı başaran firmamız tek seferlik sorun çözümü yerine, sorun ve arıza gibi durumlarda da firmamızı rahatlıkla arayabilir, ücretsiz destek alabilir ve teknik servis çağırabilirsiniz. 

Malatya Beyaz Eşya Tamircisi olarak bunun dışında Arçelik servis , Vestel servis, Profilo servis, Siemens servisi, Bosch servis, Beko servis, Samsung servisi, Ariston servis, Altus servis yapılmaktadır. Firmamızı rahatlıkla arayabilir, ücretsiz destek alabilir ve teknik servis çağırabilirsiniz. 

malatya beyaz eşya servisi
Bizi Arayın