Çalışma Saatleri : 07:00 - 21:00
  • Her Zaman Güvenilir Hizmet
malatya beyaz eşya servisi

Çalışma Saatlerimiz

07.00am – 21.00pm

20 Yıllık Tecrübe

Firmamız yıllarca edindiği tecrübe ile sizlere  en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyor. Önceliğimiz Müşteri memnuniyeti olduğunu bilmenizi isteriz.

Neler Yapıyoruz ?

Tüm Müşterilerimize 7/24 Servis hizmeti sunuyoruz. Çamaşır Makinesi , Bulaşık Makinesi, Buzdolabı Tamiri Kombi bakımı Fırın servis ve Bakımı Sunuyoruz. Firmamız Makinelerde sorunun kaynağını bulmak ve hızlı bir şekilde çözmek için son teknoloji cihazları kullanmakta.

 

Beyaz eşyalar ve kombiler evlerde herkesin kullandığı ve oldukça ergonomik olan aletlerdir. Bu cihazlar olmadan ev işleri yapabilmek mümkün olmamaktadır. Bu makinelerin bakımları ciddi olduğu gibi tamirlerini yapacak olan hizmetler de oldukça önemlidir. Firmamız eşsiz yedek parça deposu ile de müşterilerini hiç bekletmeden ve mağduriyet yaşatmadan tamirat işlemlerini kısa zaman dilimlerinde sonlandırmaktadır.  Bu  hizmet ciddi bir iştir bu sebeple büyük sorumluluk ister işimizi bu bilinçle yapıyoruz ekiplerimizi alanında gerekli bilgi beceri ve donanıma sahip uluslar arası yeterlilik belgesine sahip çalışma arkadaşlarından oluşturuyoruz. Firmamız bulunduğunuz bölgede hizmetini bakım ve onarımını gerçekleştirdikten sonra da müşterisi ile de iletişim halindedir. Hijyen kurallarına da dikkat eden firmamız, sonrasında da memnun kalacağınız hizmeti sizlere sunmaktadır. Beko Servisi, Arçelik Servisi, Bosch Servisi, Vestel Servisi ,Siemens Servisi, Samsung servisi ve diğer markalara teknik servis hizmeti vermekteyiz. Tüm markalarınızın beyaz eşya servis ve tamirini yapmaktayız.1 Yıl parça garantisi ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktayız. Oluşturduğunuz arıza kayıtlarını aynı gün alıp tamir etmekteyiz. Tüm beyaz eşya tamir ve servis için bizleri arayınız. Uygun fiyat, kaliteli ve garantili hizmetimizle sizlere hizmet vermekteyiz

Bizi Arayın