Çalışma Saatleri : 07:00 - 21:00
  • Her Zaman Güvenilir Hizmet

Kombi Servisi

Malatya ilinde Kombi Servisi hizmeti vermekteyiz. %100 parça garantili hizmetimizle 7/24 saat yanınızdayız. Sizlerde Malatya Kombi Servisi ile çalışmadan kombiniz için karar vermeyin.

Hemen bizleri arayarak ulaşarak servis kaydı oluşturabilirsiniz

En iyi, en kaliteli hizmet için Malatya Kombi Servisi 7/24 sizlerin hizmetinizde. Ses gelen, akıtma yapan, yeterli ısıtmayan, sıcak ile soğuk suyu karıştıran kombileriniz için bizlerle iletişime geçmeniz çok önemlidir.

Malatya Kombi Servisi Hangi Hizmetleri Veriyor ?

Kombiler Neden Önemlidir ?

Kombiler evlerde herkesin kullandığı ve oldukça ergonomik olan aletlerdir. Bu cihazlar olmadan ev işleri yapabilmek mümkün olmamaktadır. Bu makinelerin bakımları ciddi olduğu gibi tamirlerini yapacak olan hizmetler de oldukça önemlidir. Firmamız eşsiz yedek parça deposu ile de müşterilerini hiç bekletmeden ve mağduriyet yaşatmadan tamirat işlemlerini kısa zaman dilimlerinde sonlandırmaktadır.

Neden Malatya Kombi Servisi ?

Bu  hizmet ciddi bir iştir bu sebeple büyük sorumluluk ister işimizi bu bilinçle yapıyoruz ekiplerimizi alanında gerekli bilgi beceri ve donanıma sahip  sahip çalışma arkadaşlarından oluşturuyoruz.

Firmamız bulunduğunuz bölgede hizmetini bakım ve onarımını gerçekleştirdikten sonra da müşterisi ile de iletişim halindedir. Hijyen kurallarına da dikkat eden firmamız, sonrasında da memnun kalacağınız hizmeti sizlere sunmaktadır

Günlük kullanımdaki cihazlarınızın arızalarının bir kısmı, kullanma kılavuzunu okumayan kullanıcı hatalarından dolayı oluşmaktadır. Bu nedenle hangi marka olursa olsun  cihazlarınızı kullanmadan önce kullanma kılavuzunu detaylı şekilde okumak cihazınızı korur.

Cihazlarınız arıza yaptığı takdirde Firmamızı aramalı ve teknik destek almalısınız. Web sitemizden talep oluşturarak veya irtibat telefonlarımızı arayarak randevu yolu ile servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Bizler müşterilerimizin öncelikle bizden memnun kalmasını ve kaliteyi önemsemekteyiz. Malatya Kombi servis olarak bunun dışında Arçelik , Vestel , Profilo , Siemens , Bosch , Baymak ,  Demirdöküm , Eca , Buderus , Beko , Samsung ,Ariston servis, Altus , Vaillant servis  hizmeti vermekteyiz.

7/24 sizlerin hizmetinizdeyiz. Web sitemizden talep oluşturarak veya irtibat telefonlarımızı arayarak randevu yolu ile servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Bizi Arayın