Çalışma Saatleri : 07:00 - 21:00
  • Her Zaman Güvenilir Hizmet

Malatya Siemens Servisi

Malatya Siemens Servisi olarak sizlere hızlı, kaliteli ve 1 yıl parça garantili teknik servisi sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Bizi seçen tüm müşterilerimize teşekkürler!

Siemens marka Beyaz Eşyanız mı bozuldu? Dert etmeyin!

Hemen Siemens Servis Malatya’yı arayarak Garantili Servisimizden yararlanabilirsiniz. 7/24 Servis Kaydı için bizi arayın

Malatya Siemens Servisi uzman ekibimiz ile Malatya ve tüm ilçelerine beyaz eşya servis aynı gün hizmet vermekteyiz.

Firmamız en büyük beyaz eşya servislerinden biridir.

malatya siemens servisi

Malatya Siemens Marka Tamirinde Nasıl Çalışıyoruz ?

  • Garantili Hizmet anlayışı
  • Hızlı ve anında çözüm şansı
  • En uygun fiyatlarda hizmet
  • Hijyen kurallarına dikkat eden
  • Orijinal parça kullanımında lider anlayış İle hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz!

Siemens Servis Malatya İşini Nasıl Yapıyor ?

Siemens Servis Malatya olarak çok büyük bir hizmet altyapımız bulunmaktadır. Bu altyapı ile müşterilerimize kesintisiz ve hızlı bir hizmet sunmaktayız. Servis hizmetinde önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetidir.

Teknik Servis Hizmeti çok dikkatli ve titiz yapılması gereken bir işlemdir. Bundan dolayı evinize gelen ekibin yetkili servis kalitesinde olmasına mutlaka dikkat ediniz. Ekibimiz bu bilgi beceri ve donanıma sahip yeterlilik belgeleri tam olan bir ekiptir.

Servisimiz yapmış olduğu Teknik servis, bakım veya onarımdan sonrada müşteri ile bağlantısı kesmemekte. İşlem bitiminde müşteri tekrar aranarak memnuniyetleri sorularak müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Hijyen kurallarına da dikkat eden firmamız, sonrasında da memnun kalacağınız hizmeti sizlere sunmaktadır.

7/24 çağrı merkezi numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Seçeceğiniz teknik servis elemanlarının yetkili servis hizmet kalitesi vermesi çok önemlidir.

 

Müşterilerimizi bir aile olarak görmekteyiz ve onların tüm sorunlarında yanında olmaktan gurur duyuyoruz. Sizlerde yaşadığınız teknik sorunlar için bizleri arayarak bizlerden teknik servis hizmeti alabilirsiniz.

7/24 çağrı merkezi numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Kaliteli hizmet anlayışı ile acil sorunlarınıza anında sunuyoruz. Malatya beyaz eşya tamircisi olarak güvenilirlikten ve kaliteden asla ödün vermeden, %100 müşteri memnuniyeti ile yola devam etmekteyiz.

Servis aramaktan bıkmadınız mı? Gelin sorunlarınıza Malatya Siemens servisi ile aynı gün garantili, kaliteli çözüm sunalım.

Bizi Arayın